Haselsan'ın ana prensiplerini tasarımda, üretimde, yapımda ve proje yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhütlerindeki işleri zamanında ve en kaliteli şekilde tamamlamak olmuştur. Haselsan projelerindeki kalite anlayışı ve güvenlik düzenlemeleriyle ve sahasında deneyimli insan kaynaklarıyla inşaat sektöründeki başarısını ve ismini kısa sürede duyurabilmeyi başarmıştır.

Sürdürülebilir başarı için gereken yönlendirme, yönetim ve kontrol sistemlerini uygulayarak, doğru bir yapı ve doğru planlanmış bir süreç ile Haselsan sektörde öncü bir kuruluş olmuştur.

Haselsan 2000'li yılların rekabetçi ortamında kendini sürekli yenilemektedir. Girişimci ve atak karakteriyle, güvenilir altyapısıyla, uzun vadeli planlar yaparak ve faaliyet alanlarını genişleterek sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Günümüzde gelişen teknolojinin bilinçsiz kullanımı ve sorumsuz yapılaşma yüzünden doğal güzellikler ve kaynaklar kaybedilmeye, dünyanın ekolojik dengesi bozulmaya başlamıştır. Yeni bin yılda Haselsan insana ve doğaya gereken saygının gösterilmesi için duyarlı yapısıyla üzerine düşeni yapmaktadır.

Haselsan 1984 yılından bu yana alt yapı, sulama kanalları, barajlar, yollar, konut ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve birçok öneml ve seçkin projeye imza atmıştır.

Haselsan'ın inşaat sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi, profesyonel kadrosu, etkin yönetim, denetim, otomasyon ve lojistik olanaklarıyla bulunduğu bölgenin gelişmesine katkıda bulunmuştur.

HAKKIMIZDA